Tadım Antep Fıstığı 180 gr

Her zaman taze olan Tadım Antep fıstığı iri taneli, tüm tanelerde uygun açıklık ve tuz oranına sahip.

%2

İNDİRİM

29.00 TL 28.50 TL
Marka
Ürün Kodu
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.

 Anavatanı Gaziantep yöremiz olan Antep fıstığını, özen ve emekle yetiştiren çiftçilerden Tadım kalite standartlarına uygun olarak seçiyor; titiz eleme, ayıklama ve analiz işlemlerinden sonra paketlerden ağzı kapalı tek bir Antep fıstığı çıkmayacak şekilde sizin için paketliyoruz. Her zaman taze olan Tadım Antep fıstığı iri taneli, tüm tanelerde uygun açıklık ve tuz oranına sahip. Antep fıstığı sadece lezzetiyle değil, sağlığınıza faydalarıyla da vazgeçilmez bir atıştırmalık!

 

Antep fıstığının faydaları neler?

Antep fıstığı yüksek lif içerir.

Antep fıstığı potasyum içerir. Potasyum, normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur ve kan basıncının korunmasında faydalıdır.

Antep fıstığı demir içerir. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumunu destekler, vücutta normal oksijen taşınımına yardımcı olur. Ayrıca demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, hücrelerin bölünmesinde görevi vardır, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasında rol oynar.

Antep fıstığı protein içerir. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur, normal kemiklerin korunmasını destekler.

Antep fıstığı tekli ve/veya çoklu doymamış yağ asidi içerir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

Kavrulmuş Antep Fıstığı Besin Değerleri (100 gr için):

Protein: 20,1  Yağ: 42,2  Doymuş Yağ: 6,1 Karbonhidrat: 21,6  Enerji: 568

Havale / EFT (%2) :27.93 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan